Wróciłeś, by zginąć

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kryminał". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza
piotrex

Z okładki: "- Czyżbym się mylił? - porucznik w zamyśleniu patrzył na Kolczyka - Czy oprócz garażu i tej piwniczki nie ma tu już innych pomieszczeń gospodarczych? - O ile wiem, to nie ma. - Czy nie wydaje się wam, że jak na tak duży dom, to trochę ta piwniczka za mała? - Duża nie jest. Ale przecież mogło się zdarzyć, że większej nie zrobili. - To mi się nie zgadza. Musi tu być jeszcze coś,...

Z okładki:
- O ile wiem, to nie ma.
- Duża nie jest. Ale przecież mogło się zdarzyć, że większej nie zrobili.
- To mi się nie zgadza. Musi tu być jeszcze coś, jakaś spiżarnia, druga piwnica... - porucznik uderzył się w czoło i wszedł do kuchni.
Przyświecając sobie latarką obejrzał dokładnie rozłożone na podłodze linoleum. W jednym z rogów było lekko wybrzuszone. Odgiął brzeg wykładziny i jego oczom ukazała się duża klapa prowadząca do pomieszczenia pod podłogą. Podważył ją palcem i odchylił ku górze. Wysunęła mu się jednak z rąk i z hukiem upadła na podłogę. Stanął nasłuchując. Po chwili na schodach rozległy się kroki."

carolinkaa | 2014-04-01
Przeczytana: 31 marca 2014

Fajnie sie czyta tak stary kriminal, gdzie nie ma jeszcze telefonow komorkowych i komputerow :)Zupelnie inna jakosc pisania porownujac np kryminal Läckberg, ktory dopiero co skonczylam czytac. Ale fajna ksiazka, przede wszystkim do samego konca nie wiadomo kto jest sprawca przestepstwa i to jest wazne ! Takze trzyma w napieciu do samego konca.

Pyrka2503 | 2012-05-01
Przeczytana: 01 maja 2012

Może nie jest to żadne genialne odkrycie, ale z pewnością wciąga - grubość i język sprawiają, że idealnie nadaje się do czytania w autobusie czy pociągu :)

mbonia | 2016-08-17
Proteus | 2016-03-07