Spacerownik poznański

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Gazety Wyborczej". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Agora SA
978-83-268-0055-9
przewodnik, turystyka, poznań
kamk

"Spacerownik poznański" to dziesięć tras tematycznych przechadzek po stolicy Wielkopolski. Autor - Jacek Y. Łuczak, dziennikarz (niezależny), kabareciarz (niepraktykujący), zaprasza na spacer po Poznaniu. Autor prowadzi ulicami związanymi z początkiem państwa polskiego, poprzez Stary Rynek, miejsca związane z muzyką, teatrem, śladami Powstania Wielkopolskiego i słynnych mieszkańców...

Autor prowadzi ulicami związanymi z początkiem państwa polskiego, poprzez Stary Rynek, miejsca związane z muzyką, teatrem, śladami Powstania Wielkopolskiego i słynnych mieszkańców miasta.

Do wyboru 10 tras:

- Tu mieszkał Mieszko
- Uliczkami Starego Miasta
- Korytarzami Zamku Cesarskiego
- Śladami słynnych poznaniaków
- Poznań - i gro muzyka
- Festung Posen - twierdza Poznań
- Poznań na deskach
- Śladami Powstania Wielkopolskiego
- Poznańskie pomniki
- Marsz do zieleni czyli spacer po parkach

[Agora SA, 2010]

fiurka85 | 2016-04-25