Allegro - kampania grudzień kat. romans
The Lion's Game;Handyman;Second wind;Ghost moon
romans, czteropak
Xsenia

Książka zawiera skrócone wersje powieści: 1. Gra Lwa - Nelson DeMille, tł. Dorota Kraśniewska 2. Remont serc - Linda Nichols, tł. Piotr Art 3. Drugie uderzenie wiatru - Dick Francis, tł. Piotr Art 4. Pod upiornym księżycem (pełna wersja: Księżycowe widmo)- Karen Robards, tł. Anna Kołyszko Gra Lwa W powieści tej czytelnik ponownie spotyka bohatera poprzedniego bestsellera tego autora -...

Książka zawiera skrócone wersje powieści:
1. Gra Lwa - Nelson DeMille, tł. Dorota Kraśniewska
2. Remont serc - Linda Nichols, tł. Piotr Art
3. Drugie uderzenie wiatru - Dick Francis, tł. Piotr Art

Gra Lwa

W powieści tej czytelnik ponownie spotyka bohatera poprzedniego bestsellera tego autora - porucznika Johna Coreya z nowojorskiego Wydziału Zabójstw. Wspólnie z agentami FBI i CIA tropi on niezwykle groźnego i przebiegłego terrorystę noszącego przydomek "Lew". Jest nim młody Arab Asad Kalil pałający żądzą odwetu za śmierć swojej rodziny, która zginęła podczas nalotu bombowców USA na Libię w 1986 roku. Ofiarą Lwa padają pasażerowie i załoga pasażerskiego jumbojeta, agenci FBI, policjanci, byli lotnicy wojskowi. Kto jest następny na jego liście? Kto jest jego głównym celem?

Remont serc

Ledwie wiążąca koniec z końcem Maggie Ivey jest na skraju wytrzymałości psychicznej. Udaje się do gabinetu znanego psychologa. Tu spotyka człowieka, który, jak ma nadzieję, pomoże jej wyjść z depresji. Nie podejrzewa, że ten miły i troskliwy meżczyzna, siedzący w gabinecie, nie jest psychologiem.

Drugie uderzenie wiatru

Dwaj telewizyjni prezenterzy pogody z entuzjazmem przyjmują propozycję, aby polecieć przez środek cyklonu. Obaj uwielbiają przygody i nie przepuściliby szansy poznania z bliska jednego z najbardziej zdumiewających spektakli natury. Podejmując decyzję, przyjaciele nie liczyli się jednak z ryzykiem, którego nie wykryją żadne urządzenia pomiarowe – niebezpieczeństwem grożącym im ze strony człowieka.

Pod upiornym księżycem

Dziewięć lat po ucieczce z domu Olivia Morrison wraca samotna z ośmioletnią córeczką w rodzinne strony. Nie liczy specjalnie na przyjęcie z otwartymi ramionami, ale też nie spodziewa się czekających ją trudności ani tym bardziej namiętnego romansu, który stanie się jej udziałem.

źródło opisu: opis własny

Aleksandra | 2013-12-24
Przeczytana: 15 grudnia 2013

Remont serc czytało się bardzo lekko ale nad wyraz do przewidzenia
Gra Lwa przypomniała mi dawniej czytaną książkę, aczkolwiek dobrze napisana
Drugie uderzenie wiatru..hmm o co w tym chodziło aa tak o tych prezenterach pogody. Bardzo fajna książka, trochę przypominająca (dla mnie przynajmniej) kultowy serial "Lost", momentami skomplikowana, ale warto dojść do końca
Pod upiornym księżycem to zdecydowanie mój faworyt w tym zbiorze, ciekawy temat, wątek miłości, rodziny, seksu, pieniędzy, morderstw, do przeczytania w jedeń wolny dzień

Anastazja | 2011-03-20

Dzięki "Grze lwa" zakochałam się N. DeMille! Książka jest zabawna, dramatyczna i oryginalna.
A tytuł "Pod upiornym księżycem" ma zdumiewający klimat i wręcz nie możesz się od niej oderwać! Suspens zrobił na mnie wrażenie!
I tak a pro po obydwie książki są świetnie przetłumaczone!

karolajna | 2016-03-27

Największe wrażenie zrobiło na mnie "Pod upiornym księżycem". Świetny wątek kryminalny, ale nie brakuje też wątków obyczajowych. Czyta się z zapartym tchem!

kasiek526g | 2010-12-25

w tej zbieraninie można znaleźć dobrze splecione watki fabularne, zabawne i niespodziewane zwroty akcji, przygodę i sensacje trzymająca w napięciu intrygę

Hayyah | 2010-12-10
Na półkach: Teraz czytam

Na razie przeczytałam "Grę Lwa" - świetna!! i "Remont serc".
Obie bardzo fajne, szybko się je czyta :)

Tsujido | 2015-03-31
Przeczytana: 13 marca 2015

Gra Lwa-taka sobie sensacyjna, dosyć amerykańska
Remont serc-nieco ckliwa historia romantyczna, niezbyt oryginalna, ale można
się zaangażować w losy bohaterki
Drugie uderzenie wiatru-dosyć tajemnicza,odrobinę straszna, trochę nie zrozumiałam o co w końcu chodziło
Pod upiornym księżycem-tajemnicza, nieco wzruszająca chociaż wątek miłosny nieciekawy, ma ciekawy, nieco upiorny klimat

Mariola | 2013-01-28
Przeczytana: 01 lutego 2013

Pierwsza książka Gra Lwa jak dla mnie nieciekawa
pozostałe 3 książki Polecam
szybko się czytają,bardzo wciągają
" trzymajace w napieciu intrygi "

compas1010 | 2012-04-07

Bardzo mile wspominam Grę oraz Pod upiornym księżycem.

Ewa_ | 2018-08-21
nightmare_dream | 2018-03-14