KSIĄŻKI WYBRANE: Gra Lwa; Remont serc; Drugie uderzenie wiatru; Pod upiornym księżycem

Nelson DeMilleDick Francis Wydawnictwo: Reader's Digest Seria: Książki Wybrane Reader's Digest literatura obyczajowa, romans
The Lion's Game;Handyman;Second wind;Ghost moon
literatura obyczajowa, romans
Piotr Art, Anna Kołyszko, Dorota Kraśniewska
Książki Wybrane Reader's Digest
romans czteropak

Okładka książki KSIĄŻKI WYBRANE. Opiekun, Obietnica Bożego Narodzenia, Równy rachunek, Spójrz jeszcze raz Robert Crais, Dick Francis, Lisa Scottoline, Donna VanLiere
6,2
KSIĄŻKI WYBRAN... Robert Crais, Dick ...
Okładka książki KSIĄŻKI WYBRANE: W krzyżowym ogniu, W stylu Valentine, Nie spuszczaj go z oczu, Sad Linwood Barclay, Dick Francis, Felix Francis, Jeffrey Stepakoff, Adriana Trigiani
5,0
KSIĄŻKI WYBRAN... Linwood Barclay, Di...
Okładka książki KSIĄŻKI WYBRANE: Assegai, Zimowe zjawy, Jedwabne togi, Grace Richard Paul Evans, Dick Francis, Kate Mosse, Wilbur Smith
7,0
KSIĄŻKI WYBRAN... Richard Paul Evans,...
Okładka książki KSIĄŻKI WYBRANE: Błękitne niebo, Pierwszy pacjent, Królowa łakoci, Śmiertelna gonitwa Sarah Addison Allen, C.J. Box, Dick Francis, Felix Francis, Michael Palmer
0,0
KSIĄŻKI WYBRAN... Sarah Addison Allen...

czytana bardzo dawno temu ,ale za to ze dwa razy . najlepsze z tego zbioru to "gra lwa " i "pod upiornym księżycem ". pierwsza to sensacja druga to thriller zostają w pamięci .

Na półkach: , , , ,

Gra Lwa 5/10 (przeciętna)
Remont serc 5/10 (przeciętna)
Drugie uderzenie wiatru 6/10 (dobra)
Pod upiornym księżycem 7/10 (bardzo dobra)

Największe wrażenie zrobiło na mnie "Pod upiornym księżycem". Świetny wątek kryminalny, ale nie brakuje też wątków obyczajowych. Czyta się z zapartym tchem!

Gra Lwa-taka sobie sensacyjna, dosyć amerykańska
Remont serc-nieco ckliwa historia romantyczna, niezbyt oryginalna, ale można
się zaangażować w losy bohaterki
Drugie uderzenie wiatru-dosyć tajemnicza,odrobinę straszna, trochę nie zrozumiałam o co w końcu chodziło
Pod upiornym księżycem-tajemnicza, nieco wzruszająca chociaż wątek miłosny nieciekawy, ma ciekawy, nieco upiorny...

Remont serc czytało się bardzo lekko ale nad wyraz do przewidzenia
Gra Lwa przypomniała mi dawniej czytaną książkę, aczkolwiek dobrze napisana
Drugie uderzenie wiatru..hmm o co w tym chodziło aa tak o tych prezenterach pogody. Bardzo fajna książka, trochę przypominająca (dla mnie przynajmniej) kultowy serial "Lost", momentami skomplikowana, ale warto dojść do końca
Pod...

Pierwsza książka Gra Lwa jak dla mnie nieciekawa
pozostałe 3 książki Polecam
szybko się czytają,bardzo wciągają
" trzymajace w napieciu intrygi "

Bardzo mile wspominam Grę oraz Pod upiornym księżycem.

Dzięki "Grze lwa" zakochałam się N. DeMille! Książka jest zabawna, dramatyczna i oryginalna.
A tytuł "Pod upiornym księżycem" ma zdumiewający klimat i wręcz nie możesz się od niej oderwać! Suspens zrobił na mnie wrażenie!
I tak a pro po obydwie książki są świetnie przetłumaczone!

w tej zbieraninie można znaleźć dobrze splecione watki fabularne, zabawne i niespodziewane zwroty akcji, przygodę i sensacje trzymająca w napięciu intrygę

Na razie przeczytałam "Grę Lwa" - świetna!! i "Remont serc".
Obie bardzo fajne, szybko się je czyta :)

• Domowa biblioteczka
  • ✅ 00 - 11