Now, discover your strenghts
biznes, silne strony, poradnik
biznes, finanse
Andrzej

Większość z nas ma bardzo słabe wyczucie, jeśli chodzi o własne talenty czy silne strony i po prostu nie potrafi ich wykorzystać w kształtowaniu swojego życia. A nawet przeciwnie, pod kierunkiem rodziców, nauczycieli, przełożonych, poddając się fascynacji, jaką psychologia obdarza zjawiska patologiczne, stajemy się ekspertami od własnych wad i marnujemy życie na nieustannych próbach walki z nimi, pozostawiając nasze silne strony odłogiem i w zapomnieniu.
Marcus Buckingham, współautor bestsellera "Po pierwsze,złam wszelkie zasady", i Donald O. Clifton, dyrektor Centrum Badań Międzynarodowych i Szkolenia w Instytucie Gallupa, stworzyli rewolucyjny program, który pomoże czytelnikom odkryć swoje talenty, przekształcić je w silne strony i cieszyć się wspaniałymi sukcesami, doprowadzając niemal do perfekcji wszystko co robimy. Sednem tej książki jest dostępny w Internecie Profil StrengthsFinder, produkt, który powstał dzięki dwudziestopięcioletniej wytężonej pracy i wielu milionom dolarów zainwestowanych by odkryć najbardziej rozpowszechnione silne strony ludzi. Program zawiera 34 zasadnicze „cechy" z tysiącami możliwych kombinacji i pokazuje, w jaki sposób mogą one zostać zinterpretowane i wykorzystane dla osiągnięcia sukcesów wżyciu osobistym i pracy zawodowej. Tworząc ten program Instytut Gallupa przeanalizował profile psychologiczne ponad dwóch milionów osób. Dzięki temu czytelnicy mogą dowiedzieć się, jak właściwie ukierunkować się i rozwijać w tych 34 obszarach.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: zdjęcie autorskie