100% sukcesu Podstawy

Wydawnictwo: Media Publisher
biznes, finanse

Co byś zrobił, gdybyś wiedział, że nie poniesiesz porażkia zastanów się nad tym przez chwilę. Gdybyś był całkowicie przekonany o swoim sukcesie, jakie działania byś podjąła Jak ciężko pracowałbyś w swoim biznesie marketingu sieciowegoa Strategia 100% Sukcesu, której użyjesz, aby zbudować biznes w marketingu sieciowym, jest jak fundamenty domu. zapewnia ona podstawę Twojego rozwoju. Mając odpowiednią strategię możesz zbudować biznes z tak silnymi fundamentami, że będzie on trwać wiecznie. Jeśli opanujesz Strategię 100% Sukcesu i będziesz jej używał, zbudujesz biznes oparty na trwałej podstawie. Ta strategia jest prosta i łatwa do opanowania. Nie wprowadza ona żadnego zbędnego zamętu, który zawsze jest wrogiem sukcesu w tym biznesie. Dzięki zawartym w tej książce Podstawom 100% Sukcesu, każdy może odnieść sukces w MLM. Również Ty. Edward Ludbrook jest światowej sławy strategiem, znawcą, mówcą i trenerem marketingu sieciowego. Jego książki i programy audio osiągnęły już sprzedaż ponad 2 milionów kopii w 20 językach na całym świecie. Prawdziwą pasją Edwarda jest kierownictwo sieci. W swoim przedmiocie szkoli więcej liderów, niż jakikolwiek inny trener na świecie. Od umiejętności szkolenia po programy na zamówienie dla najlepszych liderów. Jako konsultant do spraw rozwoju sieci MLM pracował z ponad 50-ma różnymi organizacjami networkowymi, aby stworzyć im rozmach od Islandii po Indonezję. Jego klienci uzyskali później jeden miliard dolarów w sprzedaży.

Magdalena Bienia | 2011-02-20
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam

O tym jak ważny jest system w MLM. Polecam!

tomekm90 | 2015-03-18
herko | 2015-02-25