Napoleona Hilla plan pozytywnego działania

Wydawnictwo: StudioEMKA
Napoleon Hill`s Positive Action Plan
Napoleon Hill, Motywacja,
biznes, finanse

Ktoś powiedział,że najdłuższa nawet podróż zaczyna się od pojedynczego kroku.Pierwszy krok w kierunku bogactwa,doskonalenia samego siebie,sukcesu i szczęścia jest tak prosty jak otwarcie tej książki,przewrócenie kartki,by odnaleźć datę dnia rozpoczęcia marszu w kierunku wytyczonego celu. Wszystkim ,którzy pragną przemienić swe marzenia i nadzieje w rzeczywistość,Napoleon Hill zapewnia nieocenioną inspirację,motywację na każdą porę dnia ,każdy dzień miesiąca i każdy miesiąc.
Napoleon Hill uważał,że aby pomoc czytelnikowi w najlepszy sposób skorzystać z jego dzieł,nie wystarczy powiedzieć mu co ma zrobić,lecz również - w jaki sposób.Właśnie to staraliśmy się przedstwić w tym tomie.

źródło okładki: Własne

Kamil | 2017-07-04
Przeczytana: 17 kwietnia 2018

Dzieło. Nic dodać i nic ująć.

Żaneta | 2018-09-25
Na półkach: Wyzwanie 2018, Przeczytane