Tajemniczy Tunel - Czarny Rycerz

Tłumaczenie: Anna Wziątek
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Tajemniczy Tunel". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Ratsel um den Schwarzen Ritten
978-83-245-8881-7
PahaludO

Dubios znika razem z błękitnym kryształem w trzynastowiecznych Niemczech. Podając się za zaginionego cesarza Fryderyka II, chce dojść do jak największej władzy i nagromadzić jak najwięcej bogactwa. Lilly i Magnus muszą go odnaleźć i odebrać mu kryształ, w przeciwnym razie tunel pozostanie otwarty na zawsze. Zaprzyjaźniają się z córką Czarnego Rycerza i wspólnie przekonują jej ojca, aby w pojedynku unieszkodliwił Dubiosa - ten jednak dowiaduje się o ich zamiarach. Czy Lilly i Magnus odzyskają cenny błękitny kryształ?

| 2014-09-12
Na półkach: Przeczytane, ***7

No i co? Nie będzie piątej części?

Klakier | 2010-11-16
Przeczytana: 15 listopada 2010

Wspaniała książka!!! Według mnie najlepsza część z serii. Nie mogę doczekać się kolejnych. Cała seria z całą pewnością godna polecenia!!!

PahaludO | 2010-10-07
Przeczytana: 06 października 2010