Ta dziewczyna jest trochę dziwna

Tłumaczenie: Zuzanna Byczek
Wydawnictwo: Jaguar
Odd Girl In
9788376862071
joly_fh

Alex (Alexis) Evins ma dwanaście lat, jest chłopczycą, outsiderką i idzie w ślady dwóch starszych braci - Parkera i Nicka. Sprawianie kłopotów opanowała do perfekcji. Jednak gdy (zupełnie przypadkiem!) podpala kanapę sąsiada, jej tata uznaje, że miarka się przebrała. Młodzi Evinsowie zostają postawieni przed wyborem: a) wezmą udział w szkoleniu Czempionów i nauczą się odpowiedzialności oraz...

Młodzi Evinsowie zostają postawieni przed wyborem:
a) wezmą udział w szkoleniu Czempionów i nauczą się odpowiedzialności oraz współpracy;
b) trafią do koszmarnej szkoły z internatem.

Wybór jest prosty - lepsze szkolenie niż uziemienie. Szybko jednak okazuje się, że prowadząca zajęcia Pani Sukces jest bardzo ambitna, a rywalizacja między uczestnikami kursu zacięta. Czy Evinsowie poradzą sobie z trudnymi zadaniami, czy okażą się najgorszymi Czempionami w historii?

źródło opisu: Wydawnictwo Jaguar, 2013

źródło okładki: http://wydawnictwo-jaguar.pl/book.php?sr=ups&b...»

kinderkiss | 2014-07-02

Jest interesująca.

Domsa | 2014-04-26

"Ta dziewczyna jest trochę dziwna" czyta się szybko, lekko, jest napisana zabawnym i zrozumiałym językiem. Opowiada ona o dziewczynie o imieniu Alex, zbuntowanej outsiderce, która zostaje przymuszona do uczestniczenia w szkoleniu Czempionów razem z braćmi. Stoi nad nią wielki znak zapytania, ponieważ albo się do tego przyłoży, albo wyląduje w szkole z internatem. Alex toczy z początku niechętny, później coraz żwawszy bój o swoją niezależność. Polecam :)