Pojazdy pancerne Armii Czerwonej 1939-1945

978-83-11-11694-8
Armia Czerwona
historia
Krzysiek W

Książka nakreśla rozwój radzieckich sił pancernych od lat przedwojennych, przez wczesne misje bojowe na Dalekim Wschodzie i w Finlandii, do skutecznego natarcia Armii Czerwonej na Berlin w kwietniu 1945 r. Zawiera ponad 250 kolorowych rysunków w ujednoliconej skali z pełnym opisem przedstawiającym wszystkie główne pojazdy opancerzone używane przez Armię Czerwoną w czasie II wojny...

Zawiera ponad 250 kolorowych rysunków w ujednoliconej skali z pełnym opisem przedstawiającym wszystkie główne pojazdy opancerzone używane przez Armię Czerwoną w czasie II wojny światowej.

Kompletny i wyczerpujący przewodnik po bojowych pojazdach opancerzonych Armii Czerwonej przeznaczony dla osób interesujących się techniką wojenną i historią II wojny światowej.

Malaj | 2015-11-15
Na półkach: WWII, Posiadam, Przeczytane