Jaś Kosmonauta

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Z supełkiem". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Skrzat
978-83-7437-366-1
Jaś, Kosmonauta
dona

Jaś Kosmonauta opowiada o bogatym i kolorowym świecie dziecięcej wyobraźni, do którego wstęp mają tylko niektórzy dorośli. Nasze dzieci często zadają niełatwe pytania, miewają rozterki i borykają się z kłopotami. Seria książeczek Z supełkiem pomaga najmłodszym odnaleźć się w trudnych sytuacjach, a dorosłym podpowiada, jak zrozumieć dzieci. Barwne, pełne ciepła książeczki, które poruszają ważne problemy, stanowią cenną pozycję w domowej biblioteczce.

SP1 | 2016-06-09
Przeczytana: 04 maja 2016