Jaś Kosmonauta

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Z supełkiem". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Skrzat
6 (8 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-7437-366-1
Jaś, Kosmonauta
dona

Jaś Kosmonauta opowiada o bogatym i kolorowym świecie dziecięcej wyobraźni, do którego wstęp mają tylko niektórzy dorośli. Nasze dzieci często zadają niełatwe pytania, miewają rozterki i borykają się z kłopotami. Seria książeczek Z supełkiem pomaga najmłodszym odnaleźć się w trudnych sytuacjach, a dorosłym podpowiada, jak zrozumieć dzieci. Barwne, pełne ciepła książeczki, które poruszają ważne problemy, stanowią cenną pozycję w domowej biblioteczce.

adorable | 2017-07-11
Przeczytana: 12 czerwca 2017

Literatura dziecięca obejmuje tak wiele różnorodnych książek, że niemałym wyzwaniem jest odnalezienie w nich interesujących perełek bądź konkretnych lektur. Jednak jakiś czas temu wpadłam na pomysł zaopatrzenia domowej biblioteczki w tytuły, w jakich występuje imię mojego synka, czyli Jaś. Myślę, że to świetna pamiątka na dalsze lata - zawsze łatwiej dziecku utożsamić się z głównym bohaterem.

Jaś wyrusza statkiem kosmicznym w podróż. Trafia do malutkiego domku znajdującego się na jednej z gwiazd, gdzie przebywa czworo niewidzialnych ludzi, a także zupełnie widzialna dziewczynka, z którą chłopiec nawiązuje nić przyjaźni.

Z tylnej okładki "Jasia Kosmonauty" można dowiedzieć się, iż jest to opowieść o kolorowym i bogatym świecie dziecięcej wyobraźni. Dodatkowo owa historia ma pomóc dzieciom w odnalezieniu się w trudnych sytuacjach, a dorosłym podpowiedzieć, jak zrozumieć pociechy. Przyznam szczerze,...

Ewela_sa | 2017-01-29
Przeczytana: styczeń 2017