Aleksandra

Tłumaczenie: Krystyna Kozubal
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Gorący Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Lost and found bride
Aleksandra
dona

Wszystko zaczęło się w tym przeklętym domu, który był przyczyną już niejednej ludzkiej tragedii. Aleksandra jednak o tym nie wiedziała. Nie pamiętała niczego. Wiedziała tylko, że nienawidzi miejsca, dokąd przywiózł ją ze szpitala obcy człowiek, nazywający siebie jej mężem. Richard podjął dramatyczną walkę o ukochaną żonę. Cudem wyrwał ją z rąk nikczemnego, samozwańczego lekarza, ale to był zaledwie początek. Żeby odzyskać przyszłość, w której znajdzie się miejsce dla miłości, musiał pokonać zmory niepamięci.

Aniaa | 2015-10-15
Na półkach: Przeczytane, Harlequin