Maski Mercadii

Tłumaczenie: Przemysław Bieliński
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Cykl Maskarady". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: ISA
Mercadian Masques
83-87376-57-4
fantasy, mercadia, magic, gathering
Erador

Po ucieczce z Rath, załoga latającego statku Weatherlight dryfuje w przestrzeni. Opłakując utraconych towarzyszy i będąc zmuszona do dokonania napraw, z trudem dociera do Mercadii - miasta, gdzie wszystko jest na sprzedaż.
Sprawy się jednak komplikują. Bohaterowie z Weatherlight odkrywają, że na ulicach Mercadii nie tylko towary są przedmiotem handlu.

książek: 2007

Sympatyczne czytadło, którego akcja osadzona jest w świecie "karcianki" Magic the Gathering. Lekka, łatwa i przyjemna lektura - dobra do pociągu lub samolotu [o ile nie jest się maszynistą lub pilotem, oczywiście:)].

slaniex | 2011-04-22

Przeczytać z braku laku można od biedy... Nic skomplikowanego, ale czyta się w porządku.

Grzegorz Dworak | 2015-11-04
misiel | 2013-10-15