Burza nad Rath

Tłumaczenie: Tomasz Malski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Saga Weatherlight". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: ISA
Rath and Storm
83-87376-56-6

W Antologii "Magic: The Gathering Gerrard", spadkobierca Dziedzictwa, wraz z Sisay, kapitanem latającego statku Weatherlight walczą w obronie Dziedzictwa, które może być utracone raz na zawsze. Sisay została porwana przez Volratha, władcę wymiaru Rath. Gerrard staje na rozdrożu - nie wie, czy ratować towarzyszkę, która jest w niebezpieczeństwie, czy próbować samemu odzyskać Dziedzictwo. Pomóc mu może tylko lojalna załoga Weatherlight.

Klaudia | 2012-07-06
Przeczytana: sierpień 2012