Akcja "Chłopaki"

Seria: Ze sprężynką
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
fear

Roma jest samotna... tak bardzo, jak to tylko możliwe w rodzinie złożonej z mamy, taty, dwóch babć, zamężnej siostry i wiekowej suczki obdarzonej czułym mianem Fabryki Kupy. Nie ma jednak przyjaciół, a jej relacje z apodyktycznymi rodzicami trudno uznać za serdeczne... Mimo to nie zamierza się poddawać! W poszukiwaniu akceptacji i uczucia Roma zapoczątkowuje serię zdarzeń, które za zawsze odmienią jej życie. A jeśli dodać do tego straszliwe skutki zwykłego spaceru, przedsiębiorczej dziewczynie nie zostanie nic innego, jak rozpocząć akcję "Chłopaki"!

źródło opisu: http://nk.com.pl/

źródło okładki: http://nk.com.pl/

Kasia | 2013-08-19
Przeczytana: 2013 rok

Sięgnęłam po nią w czasie choroby. Znakomicie "wydarła" mnie od rzeczywistości, zabierając mnie do życia Romy. Dziewczyna mieszkała z rodzicami i dwiema babciami. Trudno uwierzyć, że była samotna, a jednak. Nie miała przyjaciół i nikt jej nie rozumiał.Jej życie było trudne i podporządkowane humorom rodziców. Roma jednak nie poddawała się i robiła wszystko co w jej mocy, aby odnaleźć akceptację i uczucie. Serdecznie polecam. Książka jak najbardziej warta jest przeczytania.

IgaKot | 2016-01-26
Przeczytana: 24 stycznia 2016

książka bardzo mi się podobała. Roma to ma (a raczej miała) ciężko w życiu, ale wszystko skończyło się dobrze. polecam ;)

koniaralisa13 | 2015-09-06
Przeczytana: 05 września 2015

Poznajemy tutaj 12-letnią Romę, która jest bardzo utalentowana (wygrała konkurs plastyczny)ale nie może się dogadać z rodzicami, ponieważ faworyzują starszą córkę Gretę i wnuka Mironka.... Roma razem ze swoim przyjacielem Kamilem pomagają choremu Darusiowi, którego Roma poznała w nietypowych okolicznościach... Gorąco polecam czytelnikom w każdym wieku!!!;)

Czarna_Strzała | 2014-12-01

Książka niczego sobie. Raczej mi się podobała. Wzruszające były fragmenty o Darusiu...

Gracie | 2013-02-28

Nawet ciekawe.

Roma jest samotna... tak bardzo, jak to tylko możliwe w rodzinie złożonej z mamy, taty, dwóch babć, zamężnej siostry i wiekowej suczki obdarzonym czułym mianem Fabryki Kupy. Nie ma jednak przyjaciół, a jej relacje z apodyktycznym rodzicami trudno uznać za serdeczne...
Mimo to nie zamierza się poddać!

W poszukiwaniu akceptacji i uczucia Roma zapoczątkowuje serię zdarzeń, które na zawsze odmienią jej życie. A jeśli dodać do tego straszliwe skutki zwykłego spaceru, przedsiębiorczej dziewczynie nie zostaje nic innego, jak rozpocząć akcję "Chłopaki"!

Nata-lia -_- | 2011-10-08
Przeczytana: styczeń 2011

Mi się bardzo dobrze czytało tą książkę.
Rodzice Romy byli okropni w każdym calu, nie wytrzymałabym w takiej atmosferze.

Strasznie nudna książka. :C

Poziomkowa_ | 2012-11-06

Naprawdę bardzo dobra...

Lenona | 2013-01-10

Nie za bardzo mi się podobała .Tak szczerze trochę mnie za nudziła :)