Oj, Hela

Okładka książki Oj, Hela
Barbara Stenka Wydawnictwo: Wydawnictwo Literatura Cykl: Hela (tom 1) Seria: To Lubię literatura dziecięca
literatura dziecięca
Hela (tom 1)
To Lubię
Wydawnictwo Literatura
2021-08-12
2021-08-05

więcej Więcej

Bardzo ciekawa książeczka dla dzieci, moje wnuki bardzo zachwycone były nie tylko dziewczynką Helą, lecz najbardziej im się podobał pies...
Super rozrywka dla dzieci. Polecam.

Świetna książka z zabawną, sympatyczną bohaterką. To znowu lektura, przy której będą bawić się i dzieci, i dorośli. Świetnie można na niej ćwiczyć samodzielne czytanie. Bardzo chcę przeczytać kolejną część.

Idealna książka dla dzieci.

Moja najulubieńsza książka z dzieciństwa :) Kocham przygody Heli. Każdy rozdział czytałam po minimum pięć razy. Świetna książka na wakacyjne wyjazdy.

Czytałam ją kilka lat temu i bardzo miło ją wspominam.

to jest hela

Książka super. Bardzo spodobały mi się zabawne historie Heli i nie mogę się już doczekać kiedy przeczytam drugą część.

Ukochana z dzieciństwa. Przezabawny zbiór historyjek o Heli - naprawdę genialny. Uwielbiałam tę książkę w pierwszych klasach szkoły podstawowej. Rozwalił mnie rozdział, w którym Hela odwiedza mamę w pracy... Naprawdę warto przeczytać i trochę się pośmiać:)

Fajna

Też mi się bardzo podobała a najbardziej wspólna praca domowa.

• Z dzieciństwa
  • Literatura polska