Cud nad Wisłą

978-83-7700-007-6
Lech Wałęsa

Pomysł zabawny przez pierwsze 50 stron

Pomysł zabawny przez pierwsze 50 stron

Książkę tą przeczytałam kilka lat temu i bawiłam się świetnie.

Jest to alternatywna wersja historii Polski po roku 1989. Co by było, gdyby nie popełniono pewnych błędów a Lech Wałęsa nagle przemienił się w prawdziwego męża stanu i wizjonera.

Raczej dla osób o prawicowych poglądach. Polecam.

Książkę tą przeczytałam kilka lat temu i bawiłam się świetnie.

Raczej dla osób o prawicowych poglądach. Polecam.

Jak Pan w ogóle śmie mnie atakować? Atakowanie mnie, myślenie źle o mnie jest zbrodnią!
Opis: w odpowiedzi na przedstawienie mu dokumentów tzw. TW Bolka.
Źródło: Plusy dodatnie, plusy ujemne.

Opis: w odpowiedzi na przedstawienie mu dokumentów tzw. TW Bolka.
Źródło: Plusy dodatnie, plusy ujemne.

Wyobraź sobie, że Wałęsa w pewnym momencie stał się Mężem Stanu, intelektualistą, człowiekiem odpowiedzialnym. Na skutek poczynań, nowej władzy, Polska, jest krajem z którym NAPRAWDĘ liczą się w świecie, a Jaruzel od dwudziestu lat nie mieszka nad Wisłą... Niesamowita wizja. Podziwiam autora za fantazję. Fascynująca rzecz dla wszystkich tych, którym wymiotować się chce od okropnej nudy naszej polityki. To ostatecznie okropnie przytłaczająca wizja tego, że mogło być naprawdę inaczej, a 4 czerwca 1989, mógł NAPRAWDĘ być dniem na miarę 11 listopada.

Bywało lepiej

Bywało lepiej