Coaching duszy w 33 odsłonach

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Sensus". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Helion
978-83-246-1213-0
dusza, rozwój
poradniki
asia

"COACHING to proces wzmacniania i poprawiania umiejętności i wiedzy w danej dziedzinie. Dotyczy rozwoju i wykraczania ponad poziom, na jakim się obecnie znajdujemy." S.Thorpe, J. Clifford Barbara Popławska jest Trenerką Rozwoju Osobistego. Prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne m.in. w obszarach: radzenia sobie ze stresem, rozwiązywania konfliktów, kreatywności, asertywności, poczucia...

S.Thorpe, J. Clifford

Barbara Popławska jest Trenerką Rozwoju Osobistego. Prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne m.in. w obszarach: radzenia sobie ze stresem, rozwiązywania konfliktów, kreatywności, asertywności, poczucia szczęścia, poznawania samego siebie. Niesie inspiracje ludziom szukającym różnych dróg.

Książka dobra do:

* czytania
* oglądania
* zatrzymania
* odkrywania
* przemyślenia
* postawienia (na biurku -- bez pudełka, a w pudełku na półce)
* ponoszenia
* powracania
* podarowania.

A w książkowe "kieszenie" można włożyć różne błyski i światłocienie.

asia | 2010-08-18
Na półkach: 2010, Przeczytane