Marketing miłości w 44 wariacjach

Wydawnictwo: Cartalia Press
miłość, literatura
poezja
asia

- książka wachlarz - każda strona z wierszem - prawie każda strona wycięta na wylot filigranowym motywem ozdobnym - każda strona z innego gatunku papieru i w innym kolorze - Książka artystyczna, którą doceniają koneserzy bibliofilskich wydań. - Książka - piękny prezent - już zapakowana w pudełko, które wystarczy przewiązać jedwabną wstążką i wręczyć. Książka, na której przeczytanie i...

- książka wachlarz
- każda strona z wierszem
- prawie każda strona wycięta na wylot filigranowym motywem ozdobnym
- każda strona z innego gatunku papieru i w innym kolorze
- Książka artystyczna, którą doceniają koneserzy bibliofilskich wydań.

Książka, na której przeczytanie i obejrzenie znajdą czas nawet ci, którzy twierdzą, że nie mają na nic czasu.

Książka, która zawiera miłosne kartki do czytania i wysyłania nie tylko w czwartki dla: zakochanych / odkochanych / smutnych / radosnych /zabieganych / zamyślonych / zakręconych / zapracowanych.
Prawdziwy "Marketing Miłości" bo "tylko miłość zna tajemnicę bogacenia się poprzez dawanie" (Clemens Brentano).

źródło opisu: http://www.cartaliapress.com

źródło okładki: http://www.cartaliapress.com