Neuroanatomia

Tłumaczenie: Bożena Berdel
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Seria Podręczników Medycznych do Egzaminów Testowych". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Urban & Partner
Neuroanatomy
83-85842-81-0
asia

Neuroanatomia jest książką z amerykańskiej serii podręczników medycznych do egzaminów testowych BRS (Board Review Series) uzupełniającej znaną serię NMS. Podręcznik przeznaczony jest głównie dla studentów oraz lekarzy chcących się specjalizować w neurologii. Przedstawiono w nim najważniejsze zagadnienia z dziedziny neuroanatomii człowieka, poszerzone wiadomościami z histologii, embriologii, fizjologii i patologii układu nerwowego. Książkę wzbogacają liczne schematy anatomii układu nerwowego, zdjęcia badań obrazujących (angiogramów naczyń szyjnych i kręgowych, rezonansu magnetycznego) oraz ponad 500 pytań kontrolnych i testowy egzamin końcowy z odpowiedziami

źródło opisu: strona wydawcy

Milka555 | 2013-07-21

chyba moja ulubiona pozycja w dziedzinie zarówno neuroanatomii, jak i anatomii ogólnie. Klarowna, rzeczowa.

Wicher | 2013-11-01
Przeczytana: 01 listopada 2013

idealna ksiązka do nauki neuroanatomii, po zakończeniu każdego działu test, wszystko wypunktowane, przez co zakreślacze nie muszą pracować.
POLECAM

amber922 | 2015-12-18