Naruto tom 29 - Kakashi kontra Itachi

-ナルト-
manga
komiksy
Worldpopolsku

Naruto wraz ze swoją drużyną zmierza w stronę kryjówki organizacji "Brzask" w celu odbicia porwanego Gaary, jednak na ich drodze staje Itachi! Natomiast podążającą ich śladem drużynę "Gaia" zatrzymuje Kisame! Co stanie się z Gaarą?!

źródło opisu: www.jpf.com.pl

źródło okładki: www.jpf.com.pl

Hari_Seldon | 2017-04-07
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 06 kwietnia 2017

Dalszy ciąg pomocy Konohy dla Kraju Piasku. Grupa pod przywództwem Gaia Maito staje do walki z potężnym wojownikiem z Brzasku, a w tym czasie Naruto z towarzyszami musi zmierzyć się z Itachim, bratem Sasuke.

Ten tom to przede wszystkim pokaz nowych technik walki – na szczególną uwagę zasługuje Itachi, który sharinganem wpływa na umysły swoich przeciwników. Bardzo dobrze wypadają też nowe style walki postaci, których jakiś czas nie widzieliśmy. Oprócz samych walk zaserwowane są nam nowe informacje na temat Brzasku, a także ogoniastych demonów – podoba mi się takie rozbudowanie świata przedstawionego. Szkoda, że nie wyjaśniono przy okazji tajemnicy wspólnej przeszłości Gaia Maito i Kisame, ale może zostanie to jeszcze ujawnione. Trochę ryzykowne było też wprowadzenie nowego przyjaciela Gaary – wszystkie retrospekcje z samotnością tego bohatera moim zdaniem straciły rację bytu.

Rysunki są naprawdę bardzo dobre – najbardziej w pamięć zapada mroczna ceremonia Brzasku narysowana z...

unnoticed | 2012-12-13
Przeczytana: 25 listopada 2012

W końcu pojawia się ten, który nie jednego shinobi napawa lękiem... Super tomik. Polecam jak najbardziej ;)

Monika Remiszewska | 2011-08-13
Przeczytana: 16 września 2010

Wspaniała manga. Nic dodać, nic ująć.

Matsuu | 2011-07-06
Przeczytana: 2010 rok

polecam

Damian | 2015-02-01

Seria dojrzewała i stawała się coraz lepsza. Zdecydowanie dzięki temu fragmentowi historii Naruto stał się moją ulubioną serią mangi.

Roxanne | 2017-05-13
amina | 2016-11-18