Dyskusje o książce Requiem dla snu

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( styczeń 2017 )
Będę musiała też się zacząć rozglądać jak będę chciała coś niedostępnego, zwłaszcza że Twoje książki są, patrząc na zdjęcia, zawsze w bardzo dobrym stanie (o ile nie idealnym). :) "Prosto z piekła" nie czytałam, będę musiała sobie wypożyczyć z biblioteki. Spojrzałam na allegro z ciekawości - rzeczywiście najtaniej to tam nie jest...
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (czerwiec 2016)
wypożyczone stosik dzisiejszy już lipcowy  Czarnobylskie truskawki Czarnobylskie truskawki  Gulasz z turula Gulasz z turula  Jaskiniowiec Jaskiniowiec  Miłość, szkielet i spaghetti
20609
7 lata temu
Wymienię/sprzedam (grudzień 2015)
Wymienię/sprzedam, jestem otwarta na propozycje :)  Zmierzch  Księżyc w nowiu  Zaćmienie (w okładkach filmowych)  Księga wiedzy czarodziejskiej. Przewodnik po zaczarowanym świecie Harry'ego Pottera  Harry Potter i Filozofia. Przewodnik po Hogwarcie dla Mugoli
8 lata temu
Wymienię/ sprzedam (lipiec 2015)
Wymienię/sprzedam:  Czerwień Rubinu  Błękit Szafiru  W niewoli zmysłów  Legenda. Rebeliant  Legenda. Wybraniec  Ciepłe ciała  Ever  Błękitna godzina
8 lata temu
Poszukuję książek (I kwartał 2015)
Poszukuję:  Talon  Szukając Alaski  Nieskończoność  Eleonora i Park  Will Grayson, Will Grayson  Wodospad  Uprowadzona  Wiem o tobie wszystko
9 lata temu
Pokazuje 24 z 44