Piętnaście tajemnic

Wydawnictwo: Pallottinum
83-7014-274-5
religia
Barbara

Oddajemy do rąk dzieci, rodziców i katechetów nową książkę o różańcu. Stanowi ona uzupełnienie katechezy inicjacyjnej. W połączeniu z praktyką wręczania różańca dzieciom pierwszokomunijnym, może być dla nich wprowadzeniem w tę wspaniałą modlitwę. Odnajdziemy tu wszystkie potrzebne wiadomości o różańcu i sposobie odmawiania go. Jest to praktyczny przewodnik po tajemnicach różańca w formie...

Jest to praktyczny przewodnik po tajemnicach różańca w formie krótkich katechez.

jean | 2011-04-17
Barbara | 2010-08-11