U2 - Sprzysiężenie na rzecz nadziei

83-85335-40-4
U2, biografia, muzyka, rock and roll
muzyka
Agata

Bestsellerowa biografia jednej z najważniejszych grup rockowych wszech czasów. Od wielu już lat U2 nadają muzyce rockowej ludzką twarz, a ich największy urok polega na tym, że w jednej chwili potrafią być do niczego, by zaraz potem osiągnąć szczyty mistrzostwa, o jakim nawet się nie śniło skomputeryzowanym bywalcom list przebojów. Z tego właśnie powodu fakt, że U2 odnieśli tak wielki sukces, jest bardzo ważny; mówią bowiem wiele o tym, czego najbardziej pragnie duża część rockowej publiczności: o prawdziwym człowieczeństwie. W społeczeństwie, któremu tak trudno jest dziś odnaleźć właściwą drogę, U2 są światłem zachęty, dowodem, że wystawiony in blanco czek nie jest odpowiedzią na wszystkie problemy, są prawdziwą inspiracją dla SPRZYSIĘŻENIA NA RZECZ NADZIEI.

Agata | 2011-09-27
Przeczytana: 1997 rok

Rzetelna, bardzo szczegółowa. Dokładnie przedstawia początki zespołu, pierwsze spektakularne sukcesy i ładnie uzupełnia fanowską wiedzę.

Katarzyna | 2011-04-22
Przeczytana: styczeń 2011