Ewangelia Jezusa

Vańgelo di Gesu
2-85316-031-9
religia
Piotr Fras

Na początku książki autor umieścił bardzo pouczające wprowadzenie, w którym omawia kolejno tło geograficzno historyczne, pochodzenie i wartość Ewangelii, by wreszcie przejść do uwag metodycznych. Całe to wprowadzenie godne jest ze wszech miar przeczytania. Gdyby jednak czytelnik chciał przejść bezpośrednio do spotkania ze Słowem Bożym, niechże koniecznie przeczyta wcześniej uwagi metodyczne. [przedmowa]

Konwalia | 2013-10-10
Przeczytana: 10 października 2013

W tym przypadku każda opinia byłaby nie na miejscu.

Piotr Fras | 2010-08-07
Przeczytana: 1998 rok