Twierdza Kraków. Wokół Krakowskiej Twierdzy. Tom 4

Wydawnictwo: Arkadiusz Wingert
historyczna

Niniejsza praca stanowi dopełnienie i zamknięcie trzytomowego cyklu przewodnicko-popularnonaukowego Twierdza Kraków znana i nieznana. Oddając do rąk czytelników ten tom kończymy tym samym naszą wspólną przygodę obcowania z obiektami, ludźmi i wydarzeniami składającymi się na historię i teraźniejszość krakowskiej fortyfikacji. Mamy nadzieję, że nasz wysiłek przybliżył i powiększył zasób wiedzy tych czytelników, których tematyka ta nie była obca, zaś pozostałym na trwale wszczepił jej bakcyla.

książek: 20736
Krzysztof Lipień | 2015-06-21