Twierdza Kraków - znana i nieznana. Część II.

6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
83-914072-1-7
historia Krakowa, przewodniki
Koval

Część II: Odcinek zachodni i południowy - od Traktu Olkuskiego do dolnej Wisły.

źródło opisu: Własny

źródło okładki: Własne

Koval | 2013-02-09
Przeczytana: 09 lutego 2013

Podobnie jak w przypadku pierwszego tomu jest to lektura na jeden wieczór. Identyczna budowa książeczki i układ poszczególnych rozdziałów sprawia, że stanowi naturalną i jednocześnie niezależną kontynuację. Umożliwia to wybiórcze sięganie po wybrane fragmenty, co ułatwia nawigację po obiektach i zachowanych fortyfikacjach. Tym razem na tapecie dalszy odcinek „Twierdzy Kraków”. Minimalnie niższa ocena od poprzedniej części bierze się z braku kolorowych fotografii, które uatrakcyjniały „Odcinek północno-wschodni”.

Edyta | 2017-03-02
Krzysztof Lipień | 2015-06-21