The Landower Legacy
Caroline, Mary, Robert, miłość
Barbara

Po niespodziewanym wyjeździe matki spokojne i beztroskie życie piętnastoletniej Caroline, córki znanego i szanowanego w londyńskich kręgach towarzyskich filantropa Roberta Tressidora, z dnia na dzień ulega radykalnej zmianie. Inteligentna i rezolutna dziewczyna w jednej chwili staje się nikim i musi opuścić rodzinny dom, by zamieszkać u nieznanej kuzynki ojca w Kornwalii. Najbliższymi...

Najbliższymi sąsiadami cioci Mary są młodzi bracia Landowerowie, mieszkający w starej, zrujnowanej i zadłużonej rodzinnej rezydencji. Średniowieczny zamek fascynuje i zachwyca Caroline, ale znacznie większe wrażenie robi na niej starszy z braci – poważny i tajemniczy Paul. Romantyczna dziewczyna nie zdaje sobie sprawy z tego, ile bólu przysporzy jej owo uczucie – jako że największą miłością Paula Landowera jest rodzinny majątek i młody dziedzic zrobi wszystko, by uratować posiadłość przed ruiną i wierzycielami.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/

Beata | 2015-11-21

Jestem zdecydowanie miłośniczką twórczości Victorii Holt.Dlatego i "Złoty jubileusz" przypadł mi do gustu. Zdecydowanie polubiłam Caroline, podziwiałam jej dojrzałość i łatwość przystosowania do ciągle zmieniających się warunków. Osobiście polecam!

Kasia | 2013-08-08
Przeczytana: 2009 rok

Świetna. Czyta się jednym tchem. To nie tylko romansidło, ale również kryminał :)

Jagoda Byra | 2016-02-21
Na półkach: 2016, Przeczytane, Posiadam