Samotność o północy

83-86669-74-8
zjawiska paranormalne
horror
agasta

Kate Kennedy, młoda autorka powieści biograficznych, po zawodzie miłosnym przyjeżdża do Essex, aby w odludnej chatce nad morzem pracować nad następną książką. Alison, córka właścicieli domku, odkrywa na plaży grób z czasów cesarstwa rzymskiego. Kiedy bawiąc się w archeologa zaczyna go rozkopywać, uwalnia drzemiące w nim siły. Mieszkającą samotnie Kate coraz częściej zaczynają nawiedzać...

Mieszkającą samotnie Kate coraz częściej zaczynają nawiedzać tajemniczy goście z zaświatów. Czego chcą?
Kate, Alison i jej rodzina stają w obliczu strasznego niebezpieczeństwa. Zetkną się z siłami o wyjątkowej mocy, z klątwą, która przetrwała stulecia, poznają historie miłości, zdrady, nienawiści i zemsty.

miete | 2015-06-18

Od dziecka szalenie lubię opowieści o duchach- zwłaszcza te nastrojowe, nieśpieszenie gdzie emanacja sił nadprzyrodzonych następuje powoli i na początku prawie niezauważalnie - z radością muszę przyznać że ta książka wpisuje się w ten schemat.Jej główną zaletą jest stworzenie wspaniałej atmosfery i bardzo piękne plastyczne opisy małego samotnego domku w zestawieniu z dzikością i nieprzewidywalnością morza Północnego.Wielokrotnie przy lekturze tej powieści przyłapywałam się na tym,że bardzo chciałam się znaleźć na miejscu głównej bohaterki. Zamknąć się w małym domku na odludziu i każdy dzień dopasowywać do kaprysów nieposkromionej przyrody.

Gąska | 2011-08-16

wciąga równie mocno jak pozostałe książki autorki. polecam :)

Kotori | 2011-10-28

Pierwsza powieść Erskine, którą przeczytałam, tzn. pochłonęłam :)

Bożenka | 2011-09-29

momentami dreszcz po plecach przechodził

Firstlight OftheDay | 2015-10-02

Power of woman:-)