Fullmetal Alchemist t. 19

Tłumaczenie: Paweł "Rep" Dybała
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Fullmetal Alchemist". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
Hagane no Renkinjutsushi
manga, FMA, Edward Elric, alchemia
komiksy
Oceansoul

Dwaj bracia, Edward i Alphonse Elric, za pomocą tajemnej sztuki alchemii podejmują rozpaczliwą próbę przywrócenia życia zmarłej matce. Niestety, transmutacja kończy się niepowodzeniem. Ostatkiem sił Edwardowi udaje się przywołać z zaświatów duszę Alphonsa i zamknąć ją w metalowej zbroi, jednak cena, jaką musiał za to zapłacić, jest wysoka - Edward musi poświęcić w zamian swoją prawą rękę. Bracia składają przysięgę, że pewnego dnia odzyskają wszystko to, co utracili...

EmilyStrange | 2012-08-19
Przeczytana: 19 sierpnia 2012

Coraz bardziej zaczynam się martwić o Ala, chłopcy muszą pośpieszyć się ze swoją misją, bo nie wytrzymam przez nich nerwowo. Hochenheim zyskał trochę w moich oczach jako postać, ale jako ojciec nadal pozostaje beznadziejnym przypadkiem. Czeka nas tera sporo akcji i walki xD

Aleksandra | 2013-11-02

Uważam, że jest to jedna z lepiej dopracowanych mang fantasy. Postacie może i są przewidywalne, ale w tym wszystkim zabawne i łatwo się z nimi utożsamić.
Zdaje mi się, że ta manga spełnia wszystkie wymogi gatunku i to w pięknym stylu.

Aiwlys | 2013-02-12
Na półkach: Przeczytane, Mangi
Przeczytana: czerwiec 2012

Zawsze twierdziłam, że retrospekcje w tej mandze są kapitalne. Ten tom również mnie nie zawiódł.

| 2012-02-23

Kocham to!!!!