Fullmetal Alchemist t. 18

Tłumaczenie: Paweł Dybała
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Fullmetal Alchemist". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
Hagane no Renkinjutsushi
978-83-7471-147-0
manga, FMA, Edward Elric, alchemia
komiksy
Oceansoul

Dwaj bracia, Edward i Alphonse Elric, za pomocą tajemnej sztuki alchemii podejmują rozpaczliwą próbę przywrócenia życia zmarłej matce. Niestety, transmutacja kończy się niepowodzeniem. Ostatkiem sił Edwardowi udaje się przywołać z zaświatów duszę Alphonsa i zamknąć ją w metalowej zbroi, jednak cena, jaką musiał za to zapłacić, jest wysoka – Edward musi poświęcić w zamian swoją prawą rękę. Bracia składają przysięgę, że pewnego dnia odzyskają wszystko to, co utracili...

Aleksandra | 2013-11-02

Uważam, że jest to jedna z lepiej dopracowanych mang fantasy. Postacie może i są przewidywalne, ale w tym wszystkim zabawne i łatwo się z nimi utożsamić.
Zdaje mi się, że ta manga spełnia wszystkie wymogi gatunku i to w pięknym stylu.

EmilyStrange | 2012-08-19
Przeczytana: 19 sierpnia 2012

Końcówka niesamowicie trzyma w napięciu! Oczywiście nic nigdy nie idzie zgodnie z planem, ale bez tego nie byłoby akcji xD Świetny tom.

Aiwlys | 2013-02-12
Na półkach: Przeczytane, Mangi
Przeczytana: czerwiec 2012

Akcja powoli nabiera tempa, co jest wielkim plusem. Bardzo przyjemnie się czyta.

| 2012-02-23

Kocham to!!!!