Fullmetal Alchemist t. 21

Tłumaczenie: Paweł Dybała
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Fullmetal Alchemist". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
Hagane no Renkinjutsushi
978-83-7471-150-0
manga, FMA, Edward Elric, alchemia
komiksy
Deimon

Dwaj bracia, Edward i Alphonse Elric, za pomocą tajemnej sztuki alchemii podejmują rozpaczliwą próbę przywrócenia życia zmarłej matce. Niestety, transmutacja kończy się niepowodzeniem. Ostatkiem sił Edwardowi udaje się przywołać z zaświatów duszę Alphonsa i zamknąć ją w metalowej zbroi, jednak cena, jaką musiał za to zapłacić, jest wysoka – Edward musi poświęcić w zamian swoją prawą rękę. Bracia składają przysięgę, że pewnego dnia odzyskają wszystko to, co utracili...

Aiwlys | 2013-02-12
Na półkach: Przeczytane, Mangi
Przeczytana: czerwiec 2012

Zaciekawił mnie fakt, że akcja z powrotem przenosi się do miejsc, w których Ed i Al już byli. Ale to jest naprawdę fajne. Tak powspominać sobie pierwsze tomy.

Aleksandra | 2013-11-02

Uważam, że jest to jedna z lepiej dopracowanych mang fantasy. Postacie może i są przewidywalne, ale w tym wszystkim zabawne i łatwo się z nimi utożsamić.
Zdaje mi się, że ta manga spełnia wszystkie wymogi gatunku i to w pięknym stylu.

EmilyStrange | 2012-08-26
Przeczytana: 25 sierpnia 2012

Akcja Winry - Ed powala na kolana xD Świetny tom; dużo akcji i spora dawka humoru. Dodatki bonusowe jak zwykle podbijają serce. Uwielbiam kreskę w FMA; jest dopracowana, a detale dopieszczone.

| 2012-02-23

Kocham to!!!!