Potrawy dla chorych na cukrzycę

Tłumaczenie: Renata Rożyńska
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
What to eat if you have diabetes cookbook
83-7337-837-X
Potrawy, chory, cukrzyca
zdrowie, medycyna
dona

W ostatnim dziesięcioleciu cukrzyca stała się niemal chorobą społeczną. I choć jest nieuleczalna, chory przestrzegając prawidłowej diety, może bez większych uciążliwości cieszyć się normalnym życiem. Autorzy wyjaśniają zasady prawidłowego odżywiania się orazzamieszczają kilkadziesiąt przepisów kulinarnych ze szczególnym uwzględnieniem tych produktów, które pomagają stabilizować poziom cukru we krwi. Diabetycy znajdą tu przykładowe zestawy śniadań, obiadów i kolacji z wyliczonymi wartościami kalorycznymi, które pomogą im dokładnie zaplanować posiłki i uczynić ich honorowym gościem przy własnym stole.

Magda MS | 2017-08-30
Bożena | 2011-12-31