Eliminator

Tłumaczenie: Bogumiła Nawrot
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Skorpion". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
Silencer
83-7255-381-5
Eliminator
dona

Reuben Galindez był koronnym świadkiem oskarżenia w procesie działającego na wielką skalę przemytnika broni Angela Sancheza. Kiedy zwłoki zastrzelonego Galindeza zostają znalezione na brzegu rzeki, była prokurator stanowa Amanda Scholes postanawia zadać kilka niewygodnych pytań. Amanda wierzyła, że Galindez biezpiecznie "zniknął" dzięki programowi ochrony świadków, że pod nowym nazwiskiem rozpoczął nowe życie. Czy Galindez nierozważnie zrezygnował z opieki tych, którzy go chronili, czy też Ktoś złamał skomplikowane zabezpieczenie programu, by w brutalny sposób wymierzyć sprawiedliwość?

annaroza | 2016-07-30
Przeczytana: 2004 rok