5 (19 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Jigsaw
837180654X
Frank Pagon, bomba, morderstwo,
Kara

Pewnego zimowego popołudnia w zatłoczonym pociągu londyńskiego metra wybucha bomba, masakrując dziesiątki niewinnych ludzi. Kto i dlaczego podłożył śmiercionośny ładunek? W kilkanaście minut później zostaje bestialsko zamordowana w swym mieszkaniu młoda prostytutka, a wypisana krwią na abażurze wiadomość, adresowana do Franka Pagana z Wydziału Specjalnego brytyjskiej policji, wciąga go w dochodzenie jakiego nie prowadził w całej swej karierze.

wersja do druku

ceylonka | 2015-11-30
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 30 listopada 2015

Nie ma to, jak przeczytać sto stron i kompletnie nie wciągnąć się w fabułę... A przecież opis zapowiadał tak ciekawą historię!

molksiazkowy | 2016-01-18

To cud że przeczytałam ją do końca. No dobra może nie było tak źle ale ciężko się czytało.

Aga1977 | 2016-10-12
Przeczytana: 13 sierpnia 2016