Upał

Tłumaczenie: Urszula Gutowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Skorpion". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
Heat
Upał

Agent z Wydziału Specjalnego brytyjskiej policji ściga groźną terrorystkę a zarazem jest przez nią ścigany. Zafascynowana swoim prześladowcą piękna, młoda kobieta wdziera się w jego życie, co doprowadza do wytworzenia się irracjonalnej więzi między nimi. Frank Pagon i szalona, zmysłowa Carlotta spotkali się już w Układance - innej sensacyjnej powieści Armstronga. Tam rozpoczęli ponurą grę, przesyconą obsesyjną erotyką i okrucieństwem, którą kontynuują w Upale.

RAFKOR | 2012-08-10

Wartka akcja, szybko się czyta, dosyć duża dawka erotyzmu. Jednak nic głebszego, losy bohaterki-czarnego charakteru czasem aż za bardzo wydumane. Jednak miła rozrywka

Beata | 2017-04-11
Przeczytana: 11 kwietnia 2017