Dziki

Tłumaczenie: Zuzanna Maj
Cykl: Roswell w kręgu tajemnic (tom 2)
Wydawnictwo: Da Capo
Wild one
Iga

Od pierwszej chwili jest nim zafascynowana. Kiedy w Roswell pojawia się nowy chłopak, Isabel nie potrafi mu się oprzeć. Jej brat i przyjaciele wyczuwają niebezpieczeństwo grożące im ze strony tajemniczego chłopaka na ryczącym motorze. Jeśli nie uda im się przekonać Isabel, że Nikolas jest ich wrogiem, a nie sprzymierzeńcem, szeryf Valenti, od którego na jakiś czas udało im się uwolnić znów zacznie deptać im po piętach.

Stasia | 2013-10-01
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 28 września 2013

Podobała mi się ta książka! Uważam, że była lepsza niż poprzednia część. Akcja, śmierć, miłość, dwójka nowych kosmitów - czego więcej chcieć ? A jednak! Minus z pierwszej części w tej atakuje czytelnika jak domestos bakterie. Dlaczego w świecie "Roswell w kręgu tajemnic" nikt nie ma wyrzutów sumienia?!
"Prawie ją zabiłeś, ale co tam, przecież to tylko skrzep w mózgu! Ledwo ją drasnąłeś" - Tak odbieram wątki, w których punktem przewodzącym jest bezmyślność i to, że nie obchodzi ona na dłużej żadnego bohatera.
Na czy opiera się przyjaźń tej paczki? Chyba nie na zaufaniu, skoro każdy sobie rzepkę skrobie.

elenkaa | 2013-08-20
Przeczytana: 19 sierpnia 2013

Wciągnęła mnie historia nastolatków z Roswell, aż wstyd się przyznać :). Serial był cudowny, a książki są dobrym uzupełnieniem. Czyta się bardzo szybko, bo są krótkie i to jest bardzo fajne. Szkoda tylko, że nie wszystkie zostały wydane w języku polskim...

KaMiLa | 2016-07-18

Świetna, bardzo lubię te książki, szczególnie, że byłam fanką serialu :)

Angie | 2013-01-08
Przeczytana: 08 stycznia 2013

Nie wiem czy to kwestia tego, że ta część jest ciekawsza od poprzedniej, czy raczej tego, że czytałam ją w oryginale, ale The Wild one wciągnęło mnie bez reszty. Łatwo się czyta, trzyma w napięciu i oczywiście szkoli język. Polecam wersję anglojęzyczną.

kinia84p | 2012-07-29
Przeczytana: 29 lipca 2012

To druga cześć serii która mnie pochłania do reszty, czyta się tak szybko :)
Tym razem Isabel poznaje czwartego kosmitę, Nicolasa, jest on jednak inny, używa swoich mocy do zabawy a ludzi traktuje jak insekty, przez niego Valenti znów wpada na ślad kosmitów. Zaczynają się tez rozwijać wątki miłosne :)

Magdalena | 2012-05-08
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam

Druga książka z serii. Polecam fanom serialu Roswell i kosmitów.

Vivan | 2012-12-27
Przeczytana: 12 lutego 2006