Egipska czarownica

Tłumaczenie: Alfred Ostrowski
Wydawnictwo: ALFA
Brood of the witch queen
Egipska, czarownica
horror
dona

Co w upalną letnią noc przy ogniu buzującym na kominku robił w ciemnym pokoju Anthony Ferrara? Jakie złowrogie przedmioty przywiózł do Anglii ze swej egipskiej podróży? Przede wszystkim zaś - kim w ogóle jest? Na te i inne pytania musi znaleźć odpowiedź przyjaciel Ferrary Robert Cairn, wokół którego zacieśnia się krąg tajemnicy i zagłady. Cairn podejrzewa, z jakimi mocami ma do czynienia, chociaż okazują się one o wiele potężniejsze, niż to sobie wyobrażał. Zło zapomniane od wieków wymknęło się ze swej mrocznej kryjówki. Jego zapach i chłód unoszą się w powietrzu, niosąc światu strach, ból i śmierć. Oto, po raz pierwszy po polsku, kolejna powieść autora "Zielonych oczu", okultysty, badacza tajemnic Orientu i Egiptu, członka legendarnego Zakonu Złotego Świtu.

tayen | 2015-04-22
Marek Nowowiejski | 2015-01-06