Niewyjaśnione zjawiska w Polsce

Wydawnictwo: Videograf II
Niewyjaśnione, zjawiska
dona

Książka ta jest dziełem dwóch bydgoskich dziennikarzy, tropiących różne zjawiska paranormalne, dziejące się w naszym kraju. Z ich relacji dowiadujemy się, że i w Polsce żyją ludzie, którzy podróżują poza ciałem, spotykają Obcych z kosmosu, radzą się duchów, doświadczają stanów zbliżonych do śmierci ,jak bohaterowie książek R. Moody'ego. Dokumentując fakty, nastroje i odczucia społeczne, w trakcie swych reporterskich wędrówek po kraju samym autorom też nie raz dane było zetknšć się z Nieznanym.

Bierut | 2016-05-11
bennoda Przekop | 2013-05-05