Drapieżnik

Wydawnictwo: Świat Książki
Drapieżnik
horror
dona

Zbiór pełnych grozy opowieści, składających się na obraz współczesnego miasta. Przytoczone w książce "legendy miejskie", często z pogranicza sensacji i horroru, przywodzą na myśl koszmary senne, jednak ich źródłem są autentyczne wydarzenia, odnotowane w mediach i kronikach policyjnych. W książce sen miesza sie z jawą, rzeczywistość z obsesyjnym zmyśleniem. Fragmenty autentycznych artykułów prasowych, splecione z fikcyjnymi historiami, nabierają zupełnie nowej treści.

Cochise | 2013-09-01
Przeczytana: 01 września 2013

Dziesięć dość przerażających opowiadań.Za najlepsze uważam opowieść drugą,piątą i ostatnią.
Opowiadanie szóste pewnie miało być takim Opus Magnum w zbiorze,jednak jest najsłabsze.
Wokalista Variete powiedział,że Bydgoszcz to dość ponure miasto,opowiadania z tej książki to potwierdzają.

suoniu | 2012-06-09
Przeczytana: 09 czerwca 2012

Tyle gwiazdek tylko i wyłącznie przez wzgląd na opowiadanie "Pod spodem". Tylko po nim rzygnąłem tęczą :)

Pollione | 2016-03-08
sunflower83 | 2015-12-26