John Lennon. Życie i legenda

Wydawnictwo: Astrum
John Lennon His Life And Legend
83-85242-96-1
luczija82

Pełna historia Johna Lennona, człowieka, który zmieniła obraz muzyki popularnej i inspirował swoje pokolenie. Jeśli istnieje coś takiego jak geniusz... To wiedz, że ja nim jestem, a jeśli nie, to guzik mnie to obchodzi. John Lennon, 1970 Muzyczny geniusz XX wieku wciąż żyje w sercach fanów. Ta książka dedykowana jest wszystkim tym ludziom.

Olala | 2010-07-10
Przeczytana: 1998 rok

Po pierwsze-książka bardzo fajnie wydana.Jest sporych rozmiarów,ma kredowe kartki,bardzo dużo zdjęć.Ale nie jest to tylko album do oglądania, bo treści jest tam całkiem sporo. Uważam, że książka jest świetna dla tych których interesuje życie człowieka z najbardziej rozpoznawalnym nazwiskiem w branży muzycznej.Może słuzyć jako wstęp do dalszych poszukiwań i zgłebiania tematu.A samo wydanie jest tak atrakcyjne, że chętnie się do niej wraca..
Szkoda, że pozycja jest ciężko dostępna na rynku.Sama kupiłam ją lata temu w "taniej książce"..

soooszi | 2013-04-08
Na półkach: Teraz czytam, Ulubione, Posiadam

Z każdą przeczytaną stroną tej książki uświadamiam sobie, że moja sympatia do The Beatles i Johna Lennona przed jej posiadaniem, była fikcją. Teraz przekształca się w uwielbienie.

Hopsztos | 2016-11-12
Przeczytana: 07 marca 2004