John Lennon i Yoko Ono

Tłumaczenie: Paweł Łopatka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Pary". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
John Lennon und Yoko Ono
83-08-02819-5
cath

Książka Woodalla to zajmująca opowieść o łączącym Yoko i Johna uczuciu oraz ich burzliwym związku, przerwanym tragiczną śmiercią muzyka. Johna Lennona i jego żonę można bez przesady uznać za kultową parę pop kultury: reformator muzyki rockowej, lider legendarnego zespołu The Beatles i piękna Japonka, robiąca furorę na nowojorskiej scenie artystycznej to dwie niezwykłe, silne osobowości. Yoko...

Yoko Ono była największą miłością Lennona, nieodłączną towarzyszką jego prywatnego i artystycznego życia.
Książka zawiera liczne fotografie oraz indeks osób.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoliterackie.pl/ksiazka.php?ID=101

źródło okładki: http://www.wydawnictwoliterackie.pl/ksiazka.php?ID=101