Myślenie polityczne

Political thinking
83-01-14036-4
polityka, filozofia, władza
mosquitokiller

Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony: pisze amerykański politolog, Glenn Tinder, we wstępie do książki, której drugie wydanie Czytelnik polski trzyma właśnie w rękach. Czy autor "Myślenia politycznego" będzie należał do kochanych, czy do znienawidzonych? O tym musi zdecydować czytelnik.

mosquitokiller | 2010-07-07
Przeczytana: luty 2010

Typowo podręcznikowa pozycja, napisana niełatwym językiem, ciężka w obyciu, nieco nudna.

Monika J | 2014-06-19
Przeczytana: 19 czerwca 2014