Ci odjazdowi jaskiniowcy

Seria: Strrraszna Historia
Wydawnictwo: Egmont Polska
The Savage Stone Age
Oceansoul

Nowoczesna opowieść o czasach, w których pierwsi ludzie mieszkali w jaskiniach i zębami rwali surowe, osobiście upolowane, mięso.

źródło opisu: http://www.egmont.pl/

źródło okładki: http://www.egmont.pl/

PABLOPAN | 2015-10-08

Historia z przymrużeniem oka. Absolutnie odjazdowa seria :) Polecam!

żabka | 2016-05-29
Przeczytana: 29 maja 2016

Bardzo fajna pozycja książkowa. Przydatna szczególnie rodzicom, którzy chcą zachęcić do czytania i zainteresowania się książkami. Polecam

Pablo | 2011-09-10

Po prostu wspaniała książka tak jak reszta z serii. Historia z przymrużeniem oka, z poczuciem humoru. Kiedy byłam w podstawówce przeczytałam chyba każdą książkę z tej serii, dzięki temu lubiłam historię. Niestety pozostałe książki historyczne (z poza serii) nie są tak rewelacyjne- szkoda. Bardzo dobra dla dzieci, aby polubiły historię. Sama jestem przykładem, że można. Bardziej lubie historię starożytną i średniowieczną - może dlatego, że czytałam tą serię :D. Nienawidzę historię od pierwszej wojny światowej, bo moja wiedza opierała się wyłacznie na lekcjach i innych książkach (z poza serii), które były poprostu nudne i brakowało mi czegoś (może angielskiego poczucia humoru). :D

Lena | 2015-02-28

Zabawna jak z resztą cała seria :)

Katarzyna | 2011-01-27

Odjazdowi ;d