Krew, kości i cała reszta

Tłumaczenie: Renata Kopczewska
Seria: Monstrrrualna Erudycja
Wydawnictwo: Egmont Polska
Blood, Bones and Body Bits
choroba, ciało, lekarz
Oceansoul

Czy chcesz wiedzieć: * co dzieje się z obiadem w twoim żołądku? * dlaczego na twarzy wyskakują pryszcze? * po co nieboszczykowi fryzjer? * jakie żywe organizmy koczują na twoich rzęsach? Jeśli jesteś gotów przełknąć solidną porcję bulwersujących informacji, czytaj dalej. Pod skalpel Frankensteina z okładki dostanie się każda część ludzkiego ciała, bez wyjątku. Nauczysz się (oczywiście tylko...

Czy chcesz wiedzieć:
* co dzieje się z obiadem w twoim żołądku?
* dlaczego na twarzy wyskakują pryszcze?
* po co nieboszczykowi fryzjer?
* jakie żywe organizmy koczują na twoich rzęsach?
Jeśli jesteś gotów przełknąć solidną porcję bulwersujących informacji, czytaj dalej. Pod skalpel Frankensteina z okładki dostanie się każda część ludzkiego ciała, bez wyjątku. Nauczysz się (oczywiście tylko teoretycznie) wykorzystywać siłę swojego umysłu, poznasz makabryczne sekrety sławnych uczonych i będziesz mógł z miną znawcy stawiać diagnozy w przypadkach śmiertelnych chorób... swoim nauczycielom. Od erudycji aż się pieni - monstrualnie!

źródło opisu: http://www.egmont.pl/

źródło okładki: http://www.egmont.pl/

Andrew | 2014-08-20
Przeczytana: 02 sierpnia 2014

Krew Kości i cała reszta jest najlepsza dla tych którzy chcą studiować medycyną można dowiedzieć ile tracimy czasu na mruganie jak długo trawa sen i wiele takich rzeczy. Naprawdę fajna książka polecam.

Świetna książka, za młodu wielokrotnie do niej wracałam. Pełna humoru i ciekawostek, zabawnych quizów i ładnych rysunków (uwielbiałam je kolorować). Potrafi zainteresować tematyką - myślę że to była jedna z cegiełek, które dołożyły się do tego, że poszłam na medycynę.
Na pewno gdy dorobię się własnego potomstwa, będę kupować im książki z tej serii. I sama będę się pewnie świetnie bawić podczas ponownej lektury.
PS. Taką książkę dostał nasz asystent z anatomii pod koniec roku i użerania się z naszą grupą, bardzo się ucieszył :)

Olga | 2010-08-31
Na półkach: Posiadam, Przeczytane, Ulubione

Jedna z moich ulubionych pozycji na długie dni z gorączką i zakatarzonym nosem. Zawsze potrafiła mnie rozbawić, a przy tym zainteresować tematyką - co przydało się później.

| 2012-10-30

podobni jak strrraszna historia bardzo fajny cykl

Justinaj | 2013-09-29
Przeczytana: 29 stycznia 2015