Siedem stron naszego świata

Wydawnictwo: Wydawnictwo Łódzkie
przygodowa
Nina

Początek tej historii stanowi wprowadzenie się róznych rodzin do nowego bloku. Książka o bardziej podwórkowych problamach. Nie brak w niej sytuacji zabawnych, jak i konfliktów. Wszystko to w tle tętniącego życiem osiedla mieszkaniowego.

Agata | 2016-04-03

Książka towarzysząca kultowemu dla dzisiejszych 40-50 latków serialowi "Siedem stron świata". Sympatyczna opowieść o dzieciach, które wprowadzają się na nowe osiedle. Wolny czas spędzają nie przed komputerem czy telewizorem, ale na podwórku. Bawią się, kłócą, przeżywają przygody. Tak było - i fajnie sobie o tym przypomnieć po latach. W moim wydaniu są fotosy z serialu, co prawda czarno-białe i niezbyt duże, ale i tak cieszą. Chyba puszczę serial moim dzieciom i zobaczę, jak zareagują:)

Małgorzata | 2016-01-31

Coś dla dzisiejszych czterdziestolatków, którzy chcą powspominać dzieciństwo. Dzisiaj już nie widać dzieci przed blokami, więc współczesne kilkulatki tego nie zrozumieją.

Nina | 2010-06-28

Dobra dla dzieciaków w wieku podstawówkowym. :]

Bałucki | 2016-09-10
Agata Jabłońska | 2016-08-04