Upadek aniołów

Tłumaczenie: Aleksander Gomola
Cykl: Saga Recluce (tom 6)
Wydawnictwo: Rebis
The Fall of Angel
dona

W Westwind, na odludnym płaskowyżu, pojawia się nagle - przeniesiona z cywilizacji o zaawansowanej technice - grupa "aniołów". Jest wśród nich inżynier Nylan - najważniejsza osoba, od której zależy ich przetrwanie. Nylan wznosi na Dachu Świata wysoką wieżę. Tam mają zamieszkać wojowniczki, tam powstanie nowe społeczeństwo - jeśli uda się pokonać zagrożenia nie tylko zewnętrzne, ale także wewnętrzne.

Amon | 2016-01-10
zredzik | 2015-07-13