Naruto tom 8 - Walka na śmierć i życie

-ナルト-
manga, japońskie, shounen, ninja
komiksy
Nemosja

Nasi bohaterowie kończą "egzamin drugi" i przystępują do "egzaminu trzeciego", do którego przeprowadzane są... eliminacje! Tuż przed ich rozpoczęciem wycofuje się Kabuto! Dwudziestu najlepszych rozpoczyna serię pojedynków jeden na jednego...

źródło opisu: www.jpf.com.pl

źródło okładki: www.jpf.com.pl

Hari_Seldon | 2015-07-09
Przeczytana: 27 czerwca 2015

Zakończenie drugiego etapu egzaminu oraz początek eliminacji do trzeciego etapu. Po pierwsze, trzeba pochwalić scenarzystę za pomysłowe rozwiązanie zagadki papirusu. Tak średnio przypadło mi za to do gustu wyjaśnienie prawdziwego celu egzaminów – wydaje mi się to strasznie mało wiarygodne. Co do samej idei eliminacji, ma mieszanie uczucia (podobnie jak przy zastosowaniu retrospekcji w poprzednim tomie) – można to uznać za jedynie sztuczne zapychanie tomu, ale też świetnie zostają tutaj zaprezentowane umiejętności bohaterów. Tutaj pojawia się jednak pewien problem – część postaci okazuje się naprawdę potężna i może dziwić, że w lesie głównie uciekali zamiast korzystać ze swoich najlepszych technik. Mimo to, tom jest bardzo emocjonujący, a zakończenie jak zawsze trzyma w napięciu. Polecam.

Aiwlys | 2013-01-06
Na półkach: Przeczytane, Na półce, Mangi
Przeczytana: 2007 rok

I w końcu walki jeden na jednego. Myślę, że jeden z ciekawszych wątków, kiedy w końcu można zobaczyć, co kto potrafi.

Monika Remiszewska | 2011-08-13
Przeczytana: 13 czerwca 2010

Wspaniała manga. Nic dodać, nic ująć.

Damian | 2015-02-01

Początki Naruto rozkręcają się powoli jednak zdecydowanie seria powinna spodobać się każdemu kto kochał Dragon Ball.

BakaUsagi | 2016-11-28
Na półkach: Manga, Przeczytane