Love Hina 1

97-883-88272-52-3
manga, japońskie
komiksy
Nemosja

Manga opowiada o historiach sympatycznego nieudacznika Keitaro Urashimy. Przygotujcie się na duża dawkę wspaniałego humoru, nieoczekiwane zwroty akcji oraz emocje, o jakich może mieć wyobrażenie facet, któremu przyszło mieszkać pod jednym dachem z całą masą impulsywnych młodych dam.

Emilia | 2015-05-31
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2006
Przeczytana: listopad 2006

Miałam taki okres w ostatniej klasie gimnazjum, gdzie za sprawą koleżanki zaczęłam czytałam mangi. Pamiętam, że cała seria Love Hina wzbudzała we mnie niepohamowane ataki śmiechu.
Naru, którą ja nazywałam Narwaną pomimo ataków agresji na Keitaro wzbudziła moją ogromną sympatię. Godna polecenia nawet tym, którzy nieszczególnie interesują się tym typem literatury.

książek: 2031
Monika | 2011-08-09
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ulubione
Przeczytana: 13 lutego 2011

Nie jestem wielką znawczynią mang (japońskich, czarno-białych komiksów), dopiero zaczynam, proszę więc o wybaczenie, jeśli moja recenzja nie będzie zawierać wielu ważnych rzeczy związanych właśnie z mangą, jako taką. Moja recenzja będzie raczej wrażeniowa :)

Pierwszy tom mangi opowiada historię Keitaro Urashimy, który po raz n-ty usiłuje zdać na prestiżowy Uniwersytet Tokijski. W dzieciństwie bowiem obiecał spotkać się właśnie tam ze swoją pierwszą miłością. Niestety rok po roku oblewa egzaminy. Poszukuje zatem miejsca, gdzie będzie mógł się w spokoju pouczyć nie słysząc ciągle słów niezadowolenia ze strony rodziców, którzy najwidoczniej nie wierzę w swojego syna. Postanowił odwiedzić babcię, która prowadziła przez wiele lat tradycyjny japoński hotel. Nieoczekiwanie okazuje się jednak, że babcia, zamieniła hotelik w pensjonat dla dziewcząt i przekazała go wnukowi w spadku.
Losy niezdarnego Keitaro wciągają, śmieszą każdą stronicą i nie dają się oderwać. Doskonała rozrywka,...

Bloody Thoughts | 2016-03-29
Na półkach: Przeczytane, 2⭐, 2016, Manga
Przeczytana: 29 marca 2016

Pierwsza manga w moim życiu. Czytając, zadawałam sobie tylko jedno pytanie: "ŻE CO?!"

Anettet | 2017-04-22
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Mangi
Przeczytana: 2017 rok

Love Hina, krótka charakterystyka: ładna kreska, ciekawa historia miłosna, zawsze szkoda mi tego chłopaka jak dostaje po twarzy od dziewczyn bo się pojawił nie w tym miejscu i nie w tym czasie. Pełno jest tu głupich, zabawnych pomyłek. Jak ktoś ma chwilę na lekki humor, historię drobnych wpadek i motyw miłosny to coś dla niego <3.

szałata | 2011-08-27

moja 1 manga