Łowca śmierci

Wydawnictwo: ALFA
Deathhunter
Łowca, śmierci
corrum

Tyle jest możliwych rodzajów filozofii śmierci, ile jest rodzajów filozofii życia. Z myślą o przemijaniu można się nie tylko oswoić, można wręcz pragnąć znaleźć się w innym wymiarze, w świecie, z którego nie ma powrotu. Mieszkańcy Egremont bardzo łatwo mogą skorzystać z tego rozwiązania: duchowy przewodnik wskaże drogę wiodącą do krainy szczęśliwości, a eutanazer wyznaczy termin podróży. Takie...

Takie funkcje pełnili urzędnicy Domu Śmierci, osobliwej instytucji przygotowującej swych podopiecznych do radosnego odejścia. Aż nadszedł dzień, w którym już nie przewodnik i klient, ale ci dwaj jako partnerzy w umieraniu, postanowili zniszczyć Śmierć, czyhającą na kolejne dusze. Pierwszym punktem misternego planu było zwabienie potwora. Wywołało to lawinę mrożących krew w żyłach zaskakujących wydarzeń.

charlotte | 2011-08-05

Oj, a miało być tak pięknie... Dla mnie zbyt przekombinowana fabuła - miało być ciekawie, a wyszedł chaos. Ponadto bohaterowie bez wyrazu... Miałam nadzieję, że będzie dobrze, ale niestety się zawiodłam.

portos | 2016-10-19
Florianf | 2016-09-10